دانلود آهنگ سکوت با متن – آلبوم رگ خواب – محسن یگانه

محسن یگانه -meek.ir

محسن یگانه meek.ir

این بار برای خوانندگان سایت میک آهنگ بسیار زیبای سکوت آهنگ جذاب و زیبای محسن یگانه که در آلبوم رگ خواب منتشر شده است تدارک دیده ایم. جهت حفظ قانون کپی رایت کیفیت آهنگ از نوع اوریجینال پایین تر در نظر گرفته شده است. امیدواریم با نظرات خود ما را در ارائه خدمات بیشتر راهنمایی کنید.

دانلود در ادامه مطلب..

متن آهنگ سکوت :
روزهای سخت نبودن با تو
خلا امید رو تجربه کردم

داغ دلم که بی تو تازه می شد
همنفسم شد سایه سردم

تو رو می دیدم از اونور ابرها
که میخای سریع از من رد شی

آسمونو بی تو خط خطی کردم
چه جوری می تونی اینقده بد شی

سکوت قلبتو بشکن و برگرد
نزار این فاصله بیشتر از این شه

نمیخام مثل گذشته که رفتی
دوباره آخر قصه همین شه

روزهای سخت نبودن با تو
دور نبودنت رو خط کشیدم

تازه می فهمم اشتباهم این بود
چهره عشقم رو غلط کشیدم

عشق تو دار و ندار دلم بود
تو زدی دار و ندارم رو بردی

بیا سکوتت رو بشکن و برگرد
که هنوزم تو دل من نمردی

سکوت قلبتو بشکن و برگرد
نزار این فاصله بیشتر از این شه

نمیخام مثل گذشته که رفتی
دوباره آخر قصه همین شه

گوش کردن انلاین آهنگ سکوت با صدای محسن یگانه :

لینک دانلود فایل سکوت :
۰۱ Sokot.mp3

23 فکر می‌کنند “دانلود آهنگ سکوت با متن – آلبوم رگ خواب – محسن یگانه

  1. ali

   در جواب شبنم خانوم گفت که ادم بد سلیقه این اهنگ زیبا رو میگه خیلی بده وبرای شما متاسفم و باز هم متاسفم برای کسانی که گفتن این اهنگ بده .

   پاسخ
 1. شادي(كمپ هواداران الناز شاكردوست)

  سلامممممممممممممممممممممممممممممممم عالی بود .
  امروز جشن معلم داشتیم !
  چند نفر اومده بودن آهنگ این رو زدن وای یعنی من هنوز صدام گرفته چون دوستم توی مسابقه ی این مرحله که این آهنگ رو گذاشته بودن شرکت کرد . خیلی قشنگه . خداکنه دانلود بشه .
  من با اجازه برم ببینم دانلود میشه یا نههههههه

  پاسخ
 2. دنیا

  عاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااالی بوووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووود ولی دانلود نشد

  پاسخ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *